top of page
f2d4cc93-6dae-4893-b5f2-93a8fc50728b_edited_edited_edited_edited_edited.png

Merhaba

Benimle aşağıdaki kanallardan iletişime geçebilirsiniz.

0546 119 10 90 

www.ibrahimeniskayran.com

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Isparta, Yalvaç’ da 1973 yılında doğdum, İlköğrenimimi Yalvaç ve Erzincan’da liseyi Ankara Gazi Lisesi’ nde tamamladım. Antalya Akdeniz Üniversitesi’nden Tıp doktoru olarak mezun oldum.

 

Uzmanlık eğitimimi Ankara Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ nde yaptım, ihtisastaki klinik şefim Doç. Dr. Haluk Özbay ve Gençlik Ünitesi sorumlusu Prof. Dr Sibel Örsel’ den 14-24 yaş arası genç grup danısma ve tedavi, yine şefimiz Prof. Dr. Hakan Turkçapar’ dan “Bilişsel Davranışçı” terapi eğitimi aldım, Prof. Dr. Emine Zinnur Kılıç’ tan Aile Terapisi Eğitimi aldım.

 

Uzmanlık eğitiminden sonra 1 ay süreyle Kanada, Montreal Üniversitesi Psikoloji Araştırma Enstitüsü’nde, Prof. Kieron O’ Connor’dan Obsesif Kompulsif Bozukluk için “Akıl Yürütme Temelli Terapi (IBA ) eğitimi aldım. EMDRIA Türkiye, EMDR süpervizyon eğitimi sürecindeyim.


Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde mecburi hizmetimi tamamladıktan sonra, Fethiye Devlet Hastanesi’nde, Özel Rubi Psikiyatri Merkezi’nde, ardından Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde çalıştım.

 

Son 1.5 yıldır çalışmakta olduğum Büyükçekmece Devlet Hastanesi’nden ayrılarak muayenehanemde çalışmaya başladım.


Evliyim, 2 çocuk babasıyım.

bottom of page