top of page
Fotoğraf_edited.jpg

Merhaba

Benimle aşağıdaki kanallardan iletişime geçebilirsiniz.

 

0530 158 79 97

www.pskmeliscelik.com

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Lisans eğitimini 2016 yılında Haliç Üniversitesinde Psikoloji bölümü üzerine tamamlamış ve 2021 yılında aynı okulda klinik psikoloji (tezli) üzerine yüksek lisans eğitimini başarıyla tamamlamıştır.


Uzmanlık tezini üniversite öğrencilerinde dijital oyun bağımlılığının yalnızlık ve umutsuzluk ile ilişkisinin incelenmesi üzerine yazmıştır.
https://tez.yok.gov.tr/UlusalTezMerkezi/tezSorguSonucYeni.jsp (696665)

 

Öğrenim hayatı boyunca Balıklı Rum Hastanesi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Zeytinburnu Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, çeşitli rehabilitasyon merkezlerinde ve son olarak da özel kliniklerde zorunlu ve gönüllü stajlarını yapmıştır. Kanserli Çocuklara Umut Vakfında 2014’den beri gönüllü psikolog olarak görev almaktadır. Vakfın sağladığı eğitimleri alıp, Cerrahpaşa hastanesinde tedavi gören çocuklarla beraber etkinlikler yapıp, ailelere destek olmaktadır. Gönüllü olmayı yaymak için çeşitli çalışmalarda bulunmuştur. Rehabilitasyon merkezinde iki sene aile danışmanlığı yapmış olan uzmanımız oradaki görevini sonlandırmıştır.


Alanında uzman kişiler tarafından başlıca Bilişsel Davranışçı Terapi, Evlilik ve Çift Terapisi, Cinsel Terapi, Boşanma Terapisi eğitimlerini tamamlamıştır.


Uzun zamandır aktif olarak online- yüzyüze vaka görmekte olan uzmanımız, şu anda İncirli Psikiyatri & Psikoterapi Merkezinde danışan kabulüne başlamıştır.

bottom of page